For A Stay Aqua

  • The lagest option:
  • 6 gasten
  • 3 bedden
  • 2 slaapkamers

For A Stay Aqua Salou appartement is binnen 6 minuten te voet van Pineda en op 5 km van de luchthaven Reus. Het appartement is gelegen 8 km verwijderd van Tarragona Central treinstation en op een paar stappen verwijderd van Platja Gran busstation.

De accommodatie heeft uitzicht op het zwembad en bestaat uit een balkon, een terras en een woonkamer. Het appartement is uitgerust met een badkamer met badlakens. Daarnaast vindt u er een apart toilet en een wasmachine.

For A Stay Aqua appartementen hebben een terras waar de gasten kunnen genieten van een kopje thee.

Deze accommodatie heeft zelfvoorzienende faciliteiten, zoals een kitchenette met een waterkoker, een koelkast en een oven.

Dit appartement is binnen 10 minuten met de auto weg van de Shambhala, en binnen 15 minuten wandelen van Aquopolis. De stranden van Salou bevinden zich op 450 meter ervandaan. For A Stay Aqua appartement ligt 2 km verwijderd van PortAventura World.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near For A Stay Aqua Salou
New Egeo ONLY FAMILIES
Mobiele prijsaanbieding

New Egeo ONLY FAMILIES

89 m van de accommodatie
USD 1353 USD 1218
per nacht
New Golden 5 Planetcostadorada
Mobiele prijsaanbieding

New Golden 5 Planetcostadorada

122 m van de accommodatie
USD 1051 USD 946
per nacht
Homes&Go Golden Pineda
Mobiele prijsaanbieding

Homes&Go Golden Pineda

122 m van de accommodatie
USD 110 USD 99
per nacht
    Hoe kom je bij het hotel

    Luchthavens

    Luchthaven Reus
    16 km

    Treinstations

    Tarragona Central Station
    9 km

    Faciliteiten

    Internet

    • Gratis WiFi in de kamers

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    In de keuken

    • Elektrische waterkoker
    • Keukengerei

    Voor kinderen

    • Kinderzwembad

    Recreatie

    • Seizoensgebonden buitenzwembad
    • Tuin
    • Ondiep gedeelte

    In de kamers

    • Airconditioning
    • Terras

    In de badkamer

    • Wasmachine

    Toestellen

    • Flat-screen TV

    Algemene faciliteiten

    • Roken is niet toegestaan
    • Lift

    Huisdieren

    • Huisdieren zijn niet toegestaan !

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 16:00 tot 20:00
    Uitchecken: tot 11:00
    LicentienummerESFCTU000043024000795884000000000000000000HUTT0067105,ESFCTU00004302400079611900000000000000HUTT-071547-522,HUTT-006710-53,HUTT-071547-52
    • Informatie over extra bedden
    • Er geen capaciteit voor extra bedden in de kamer.
    • Er is geen capaciteit voor ledikanten in de kamer.
    Veelgestelde vragen
    • Welke attracties liggen er in de buurt van For A Stay Aqua appartement?
      Populaire plekken in de buurt van For A Stay Aqua appartement zijn onder andere PortAventura World, de Shambhala, Aquopolis.
    • Hoeveel kost het om bij For A Stay Aqua appartement te verblijven?
      Een overnachting in For A Stay Aqua appartement kost €208.
    • Welke betaalmethoden accepteert For A Stay Aqua appartement?
      For A Stay Aqua appartement accepteert de volgende betaalmethoden:
      • Mastercard
      • American Express
      • Visa
    • Biedt For A Stay Aqua appartement parkeergelegenheid?
      Ja, For A Stay Aqua appartement biedt gratis priveparkeerplaatsen ter plaatse aan.
    • Liggen er eetgelegenheden in de omgeving van For A Stay Aqua appartement?
      Restaurants in de buurt van For A Stay Aqua appartement zijn onder andere La Tagliatella La Pineda en Restaurante La Tagliatella restaurants, gelegen op ongeveer 7 minuten lopen.
    • Is er een keuken in het appartement?
      Bij het appartement kunnen gasten gebruik maken van een keuken uitgerust met een waterkoker, een broodrooster en een oven.
    • Is er een zwembad in For A Stay Aqua appartement?
      Ja, For A Stay Aqua appartement heeft een zwembad.

    Locatie

    Map
    Omgeving

    Luchthavens

    Luchthaven Reus
    16 km

    Treinstations

    Tarragona Central Station
    9 km

    Bezienswaardigheden

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    For A Stay Aqua Salou

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten